ОРЕНДА ІНСТРУМЕНТУ

- машин для паркетних робіт
- електроінструменту
- монтажно-будівельного обладнання
- продаж супутніх матеріалів

Послуги

- доставка інструменту
- підготовка під паркет
- реставрація паркету
- шліфування паркету
- укладання паркету
- укладання художнього паркету
- лакування паркету

продаж розхідних матеріалів

- наждачний папір
- диски шліфувальні
- диски алмазні
- свердла
- і т.д

Оренда інструменту та продаж витратних матеріалів

15 років на ринку

Найбільший вибір у Одесі

Індивідуальний підхід

Наші послуги

Дізнайтесь, як працюють професіонали!

Швидко

Все є у наявності! Прокат інструменту в день замовлення

Вигідно

Все є у наявності! Прокат інструменту в день замовлення

Надійно

Все є у наявності! Прокат інструменту в день замовлення

Навчання

Оренда електроінструменту включає індивідуальні консультації

З нами працюють

Паркетні підлоги можуть служити довго, але на скільки довго це вже залежить від професійного укладання, використання якісних паркетних матеріалів на кожному етапі укладання та оздоблення паркету, ну і, природно, догляду за паркетом.

Рано чи пізно паркетні підлоги доводиться шліфувати (циклювати):

коли пошкодження захисного шару на паркеті вже непереборні засобами догляду,
коли через недотримання мікроклімату в приміщенні в підлозі з'явилися щілини, "човник" та інші деформації,
паркетний лак стерся, з'явилися сірі плями,
поверхня підлоги пошкоджена ремонтом або меблями,
сталася затока або протікання...
Якісне циклювання паркету за всіх часів не було дешевим заходом, бо за якість треба платити.

Давайте розберемося, що таке якісне циклювання паркету? Паркетна підлога складається з окремих плашок, кожна плашка має "ус" та "паз", які умовно поділяють "робочий" шар плашки від основи. Робочий шар стандартного штучного паркету товщиною 15 мм становить 6 мм. Саме цей шар циклюється і покривається захисно-декоративною зносостійкою паркетною хімією (паркетним лаком, олією тощо). Цей робочий шар, при правильно проведеній процедурі циклювання паркету, може "пережити" до 4-х або навіть 5-ти циклювань.

Якщо припустити, що якісно оброблена паркетна підлога, покрита "правильним" професійним паркетним лаком, розрахованим саме на те навантаження, яке передбачається в даному приміщенні, з "правильною" витратою і нанесеною строго за технологією прослужить не менше 20-ти років (а за належного) догляді і більше), то паркетна підлога реально стає "вічною".

Але! Циклувати підлогу необхідно дбайливо, знімати рівно стільки "корисного" шару дерева, скільки це необхідно для відновлення колишнього вигляду паркетної підлоги. В ідеалі сциклюється тільки старе захисно-декоративне покриття і дуже незначний шар дерева. Така "дбайлива" циклювання паркету можлива лише при використанні якісного циклювального паркетного обладнання та належної кваліфікації майстра.

Під терміном "якісна циклювання паркету" розуміється саме дбайлива циклювання, коли не знімається зайвий "корисний шар" з паркетної плашки, старий захисний лаковий шар знятий, дерево гладке, заполіроване і готове до нанесення нової паркетної хімії. Після чорнового циклювання старого лаку або мастики машиною стрічкового або барабанного типу необхідно зашліфувати та заполірувати поверхню паркету до "гладкого" стану плоскошліфувальною паркетною машиною - однодисковою або тридисковою. На таких циклювальних машинах застосовуються абразивні круги, що полірують поверхню паркету та затирають нерівності роботи циклювальної машини стрічкового (барабанного) типу.

Важливою процедурою в якісному циклюванні паркету є циклювання периметра приміщення в важкодоступних, для важкої циклювальної техніки, місцях - дверні отвори, всілякі ніші, простір під батареями опалення, примикання паркетних підлог до стін, плитки тощо. Циклювання важкодоступних місць і периметра паркетної підлоги повинна бути проведена з тією ж якістю, що і вся решта площі дерев'яної підлоги, інакше в цих зонах паркетна підлога після лакування буде відрізнятися за кольором і буде більш шорсткою і нерівною. Досягти того ж рівня якості циклювання паркету по периметру та у важкодоступних місцях можна спеціальною паркетною кутовою циклювальною машиною.

Якісна циклювання паркету неможлива без досвідченого майстра, який вибере оптимальну для даної паркетної підлоги комбінацію абразивів, що використовується, вибере правильну техніку проходів циклювальним обладнанням і, досягнувши потрібної якості обробки, максимально збереже вашу паркетну підлогу.

В даний час на ринку паркетних послуг Одеси з'явилося багато приватних "майстрів" і так званих "фірм", які надають послуги з "циклювання паркету дешево". Часто вони дають велику масову рекламу і миготять на перших сторінках Яндекса та Google, приваблюють клієнтів низькими цінами, обіцяючи високу якість робіт, що виконуються.

Якісна циклювання паркету може бути проведена тільки з використанням всього комплексу паркето-шліфувального обладнання та професійними майстрами. Для замовлення всього комплексу послуг із циклювання паркетної підлоги дзвоніть (073) 151-22-68.

Будівельні риштування, що застосовуються при оздоблювальних та будівельно-монтажних роботах, допускаються до експлуатації тільки після правильного монтажу та закріплення всієї конструкції. Складання та експлуатація лісів здійснюється кваліфікованим персоналом, який пройшов спеціальну підготовку та ознайомлений з інструкцією з ТБ.

При прийманні змонтованих лісів потрібно перевірити:

 • надійність упору лісів на основу;
 • відповідність зібраних лісів монтажній схемі;
 • якість складових елементів будівельних риштувань;
 • надійність кріплення до фасаду будівлі;
 • не рідше ніж раз на декаду необхідно проводити перевірку зібраної конструкції на відповідність норм безпеки

Техніка безпеки під час монтажу лісів:

 • необхідно максимально закріпити конструкцію будівельних риштувань до стіни будівлі (по всій висоті), щоб уникнути мимовільного зняття кріплень риштувань.
 • настил (робочий майданчик) повинен мати рівну поверхню. У зимовий час, настили необхідно очищати від льоду та обробляти протиковзними засобами.
 • Для запобігання пошкодженню стійок лісів, розташованих неподалік від проїздів, необхідно встановити захисні пристрої.
 • роботи з монтажу/демонтажу конструкції лісів повинні здійснюватися лише із застосуванням монтажних поясів.
 • під час демонтажу конструкції заборонено під настилом лісів
 • конструкцію будівельних риштувань обов'язково потрібно заземлити, опір заземлення було не вище 15 Ом.
 • обов'язковою умовою безпеки є встановлення грозозахисних пристроїв на риштування. Для того, щоб захистити конструкцію від ураження атмосферними електророзрядами, потрібно змонтувати блискавки у вигляді труб. Труби, сплющені одному кінці, служитимуть своєрідними струмовідводами, переносячи розряд на заземлювач.

Техніка безпеки під час експлуатації будівельних риштувань

 • До роботи на висоті понад 5 метрів допускаються повнолітні після ознайомлення з інструкцією з техніки безпеки та отримання спеціального допуску для виконання робіт.
 • Після монтажу необхідно прикріпити інструкції з експлуатації будівельних риштувань, в яких вказати максимальні величини навантажень та схеми розташування вантажів.
 • Робочі повинні підніматися і спускатися на будівельні риштування тільки сходами, розташованими з внутрішньої сторони кожної секції.
 • Підйоми на ліси важких речей, що перевищують вагу, зазначену в паспорті виробу, суворо заборонені.
 • На лісах заборонені роботи під час поривів вітру понад 5 балів.

Перед початком роботи з інструментом – вивчіть інструкцію з техніки безпеки. Основні правила безпеки:

 • Робоче місце має бути добре освітленим і бути чистим.
 • Забороняється працювати поблизу легкозаймистих речовин (гази, горючі рідини тощо).
 • Забороняється знаходитись поблизу сторонніх осіб, а також дітей під час роботи.
 • Вилка електроінструмента повинна відповідати типу розетки. Не розбирайте вилку електроінструменту. Не використовуйте перехідники.
 • Під час роботи не торкайтеся заземлених предметів (наприклад, електричні плити труби опалення та інші).
 • Не піддавайте інструмент впливу вологи та вогкості.
 • Не допускайте пошкодження проводу. Не вішайте інструмент за провід. Не витягуйте вилку з розетки, тримаючись за провід.
 • При роботі поза приміщенням використовуйте водозахисні мережні подовжувачі.
 • Під час роботи у сирому приміщенні використовуйте автомат вимкнення для захисту від перевантажень.
 • Не використовуйте електроінструмент під впливом алкогольного або наркотичного сп'яніння. Також не використовуйте інструмент при сильній втомі або хворобі.
 • Використовуйте взуття з ковзною підошвою, рукавички, захисні окуляри. Це знижує ризик травматизму
 • Не працюйте при несправному вимикачі електроінструменту.
 • Перед початком обслуговування електроінструменту знеструмте інструмент
 • Не використовуйте інструмент, який має поломки або пошкодження.
 • Ріжучі частини інструменту повинні бути чистими і добре заточені
 • Використовуйте інструмент відповідно до вказівок до них.

Дотримуючись вищезгаданих правил, Ви зведете ризик травматизму до мінімуму. Взяти інструмент в оренду можна зателефонувавши (073) 151-22-68

Перебої в електропостачанні найчастіше стають відправним пунктом для придбання генератора.

На початковому етапі треба визначитися з якою метою Ви збираєтеся використовувати генератор. Наприклад, для дачі підійде бензиновий генератор потужністю до 3 кВт. Такої потужності вистачить електропостачання основних споживачів. За типом споживаного палива генератори поділяються на: дизельні, бензинові та генератори, що працюють на газу. Найбільш екологічні газові генератори, але більшість таких моделей залежить від газової магістралі. Для побутового використання рекомендуються бензинові, але максимальну надійність демонструють дизельні генератори.

Найперший момент вибору – це вибір потужності генератора. Вибір потужності будується за наступним принципом: мінімальна потужність генератора це сумарна потужність всіх приладів, плюс 10%.

Для точного розрахунку потужності генератора необхідно визначити стартову потужність всіх електроприладів, що підключаються до домашньої мережі. При цьому не варто забувати, що номінальна потужність, яка вказана в паспорті приладу, відрізняється від стартової. Для більшості індуктивних приладів (електродрелі, ушм і т.д) вона дещо вища. Деякі виробники вказують потужність над кВт, а кВА. Приведення цієї величини до звичних цифр множиться на 0.8. Таким чином 10 кВА дорівнюватимуть 8 кВт.

Після розрахунку необхідної потужності генератора переходимо до вибору двигуна. Класифікуються вони за споживаним паливом і робочим циклом (чотири- і двотактні). При виборі найчастіше орієнтуються рівень створюваного шуму, можливість використання палива інших побутових потреб (газ, бензин, солярка), і передбачувану тривалість безперервного використання генератора. Доступність палива також відіграє не останню роль.

Для аварійних ситуацій найкраще підходять генератори потужністю до 5 кВт, що працюють на бензині. Вони можуть забезпечити електроенергією основні побутові прилади.

При виборі генератора як основне джерело енергії, то акценти зрушуються. Оскільки потужність такого генератора буде в порядно вище потужності аварійного генератора, а працювати він буде постійно, то ідеальним варіантом бачиться агрегат, що працює на дизельному паливі. Термін їх роботи та надійність на порядок вищий за газові та бензинові.

ТМ Aned – український виробник паркетної хімії. Якість паркетних лаків Aned не поступається закордонним аналогам, таким як Chimiver, Bona, але за нижчою ціною.

Паркетні лаки представлені лініS

"Професіонал-5" - однокомпонентний водорозривний лак, призначений для дерев'яних підлог, паркету і т.д. Однокомпонентний лак краще підійде для приміщень з невеликим "навантаженням" на підлогу, наприклад, спальні кімнати.

"Професіонал-6" - двокомпонентний водорозривний лак, призначений для професійної обробки дерев'яних підлог, паркету і т.д. Двокомпонентний лак підходить для всіх приміщень, особливо із частим перебуванням людей.

Паркетні лаки ТМ Анед купити в Одесі легко - достатньо зателефонувати за номером (073) 151-22-68 або приїхати до нас в офіс: м. Одеса, вул. Генерала Ватутіна, 14

Процес фрезерування бетонних підлог необхідно проводити, якщо поверхня бетону має нерівності більше 2мм, або потрібно зняти наливне покриття. Даний метод обробки залишає на підлозі великі борозни, глибина яких може доходити до 4х мм, що спричиняє необхідність додаткового шліфування поверхні.

Для видалення дрібних нерівностей (до 2 мм), незначних дефектів, а також цементного молочка застосовують мозаїчно-шліфувальні машини з корундовими або алмазними сегментами. Перед монтажем наливної підлоги слід обов'язково видалити цементне молочко, оскільки його шар перешкоджає проникненню полімерних матеріалів у більш глибокі та міцні шари бетонного покриття та знижує адгезію матеріалів.

Для фрезерування бетонної плити застосовуються спеціальні машини, робочим інструментом яких є барабан з ламелями, що мають пірамідальні напайки.

Фрезерування бетону використовується у таких випадках:

для зняття шарів бетону, фарби, клею з поверхонь.
вирівнювання бетонної поверхні;
видалення верхнього шару монолітної плити, фундаменту або підлоги, розташованого вище за необхідний рівень;
видалення старого полімерного покриття або покладеного з порушенням технологічних вимог;
зняття з бетонної поверхні лінолеуму чи плитки, покладених на клей;
видалення зміцненого зовнішнього шару бетону;
очищення забрудненої поверхні від плям, адгезивів та різного виду клею;
на пішохідних ділянках влаштування протиковзких зон. Обробка дорожнього покриття з метою покращення зчеплення поверхні з шинами транспортних засобів на пандусах та з'їздах;
як підготовча процедура перед нанесенням на бетон різних матеріалів, що підвищують міжшарову адгезію.

Фрезерування бетонної підлоги дозволяє отримати більш рівну поверхню зі збільшеними адгезійними властивостями. Крім того, використання даної технології може виключити у влаштуванні бетонних підлог етап створення додаткової стяжки, що може зменшити витрати матеріалів та знизити фінансові витрати.

До недоліків подібної обробки бетонної поверхні можна віднести надто високий рівень шуму (близько 90 ДБ) та велику кількість пилу, що супроводжують роботу обладнання. Це необхідно враховувати перед початком процесу. Неприпустимо вести роботи, якщо у верхніх шарах бетону є арматура, так як при фрезеруванні може пошкодитися вал, що крутить, на ріжучому інструменті. Щоб цього не сталося, армуючий шар потрібно видалити з поверхні. Тільки після цього можна розпочинати обробку.

Фрезерування бетонного покриття проводиться тільки по сухій поверхні без додаткового зволоження. При обробці виникає велика кількість пилу та шламу, які при змочуванні можуть забити різальний інструмент, що спричинить зменшення тертя поверхонь. В цьому випадку роботи ведуться за наявності промислових пилососів, що підключаються до фрезерних машин.
Слід пам'ятати, що процес фрезерування не зможе видалити хвильові перепади на бетонній підлозі. Так як, згладжуючи поверхню, машина видаляє лише різні дефекти і невелику брижі. Великі дефекти усуваються шляхом нанесення нової стяжки на бетонну підлогу.

Взяти машину для фрезерування бетону в оренду завжди можна у нас в офісі: м. Одеса, вул. Генерала Ватутіна, 14 або звернувшись за телефоном (073) 151-22-68

Для ущільнення різних видів грунтів або дорожніх покриттів (пісок, гравій, асфальтобетон), Ви не зможете обійтися без спеціалізованого обладнання - вібротрамбування. Для разових робіт купувати вібратрамбування дорого, та й не має сенсу.

Ви легко виконаєте ущільнення грунту в траншеях, зможете трамбувати опори або споруджувати фундаменти стрічкового або пальового типу. Вібротрамбовка ваш надійний помічник у будівництві. Бензінова вібротрамбування NTC 72 має досить високий рівень потужності, не вимагає наявності поруч електромережі, працює при низьких температурах, досить мобільна та малошумна.

З вібратрамбуванням досить просто впоратися, після ознайомлювальної демонстрації в офісі нашої компанії, Ви з легкістю зможете самі впоратися з роботою.

Наша компанія пропонує взяти бензинове вібротрамбування в прокат. Це дозволить Вам здійснити необхідну роботу, без необхідності придбання дорогої техніки. За домовленістю здійснюється доставка на об'єкт.

Впоратися з шліфуванням дерев'яних підлог підручними засобами досить складно. Необхідна спеціальна шліфувальна машина, а ще краще дві – одна для основної площі (СО-206), а друга для "мертвих" зон(Pegasus).

Вартість такого обладнання досить висока, і купувати його для разового використання немає ніякого смислу. Що ж робити?

Існує два виходи з такої ситуації:

Найняти спеціаліста з інструментом, який в короткі терміни зробить роботу, але візьме за це досить суму.
Взяти обладнання в оренду і приступити до роботи самостійно.

Дане відео демонструє процес шліфування дерев'яної підлоги своїми руками за допомогою барабанної паркетної шліфувальної машини СО-206.

https://www.youtube.com/watch?v=q9LKmth1FXA

Бетонозмішувач це незамінний помічник у будівництві.

Якщо Вам необхідно зробити стяжку підлоги або великий обсяг робіт при будівництві будинку, то бетонозмішувач безумовно допоможе Вам не лише скоротити час приготування бетонної суміші, але й загалом зменшить час будівельних робіт.

Переглянути відео на вибір бетономішалки Ви можете на нашому каналі Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=jmDmtO10D_A

А якщо немає необхідності в тривалій експлуатації і, відповідно, в придбанні бетономішалки, її можна взяти у нас на прокат.

Вибір зварювального інвертора

Зварювальні інвертори поділяються на кілька видів:
-для ручного дугового зварювання (ММА),
-для напівавтоматичного зварювання (MIG/MAG),
-Для дугового зварювання аргоном (TIG),
-для плазмового різання металу (CUT).

Найбільш оптимальним вибором для будинку/дачі є зварювальний інвертор для ручного дугового зварювання – ММА. Ці апарати мають найменшу вагу (з перерахованих вище), при цьому справляються з необхідними в побуті завданнями. Для роботи Вам знадобиться набір універсальних електродів або електродів постійного струму.

Напівавтоматичне зварювання в основному застосовується на виробництві. Такі зварювальні трансформатори більші та потужніші. На дугу подається зварювальний дріт, який власне і служить каталізатором дуги і утворює зварний шов.

Переваги аргонодугового зварювання у цьому, що дуга утворюється всередині інертного газу, у разі аргону. Аргон хімічно пасивний, тому взаємодіє з металом. У побуті не застосовуються у зв'язку зі складністю роботи та дорожнечею обладнання.

Плазмові різаки працюють за принципом інверторних зварювальних апаратів, але для зварювання не застосовуються.

При виборі якісного зварювання необхідно враховувати такі моменти:
-Вигляд струму (постійний/змінний),
-робоча напруга,
-Стартова сила струму,
-Потужність зварювального інвертора,
-діаметр електродів,
-напруга холостого ходу,
-кордони регулювання зварювального струму,
-габарити,
-вага.

Таким чином, у побуті використовуються зварювальні інвертори з маркуванням ММА. Вони поділяються ще на підкласи:
-побутові,
-напівпрофесійні,
-спеціалізовані.

До побутових прийнято відносити інвертори вартістю – до 300 у.о. Вони дають дугу, яка дозволяє здійснювати грубе зварювання металоконструкцій. Величини зварювальних струмів написаних в інструкції часто відрізняються, в меншу сторону, від реально видаються.

Більш дорогі варіанти – напівпрофесійні. Їхня вартість досягає 500 у.о. Від бюджетних аналогів відрізняються покращеною якістю виготовлення та реальними зварювальними струмами.

Професійний інвертор зварювальний відрізняється точним регулюванням сили зварювального струму. Цей параметр значно вищий, ніж у побутових інверторах. Така техніка дозволяє робити якісні та малопомітні зварювальні шви. У побуті, апарати такого типу, не застосовується у зв'язку з великою вартістю, яка перевищує 1500 у.о.

Якщо у Вас немає необхідності придбання зварювального апарату, то на разові роботи можна взяти його у нас на прокат

© 2014-2022 Instrument Rental
userusersstorecartsmartphonecrossmenu