Faq

Який мінімальний термін оренди?
Мінімальний термін оренди – 1 календарна доба. Навіть якщо ви впоралися за 2 години, все одно сплатити доведеться за добу оренди. При роботі більше однієї доби, але менше двох можлива погодинна доплата.
Який папір краще брати для шліфування?
На ринку, в основному, є польський наждачний папір. Але він дуже м'який, рветься при натягуванні на барабан, погано знімає деревину. Оптимальний варіант – запорізький наждачний папір (на тканинній основі). У нас ви можете придбати потрібну кількість. Підтримуємо в наявності наждачний папір із зернистістю 24, 40, 60, 120.
Чи можна придбати папір у вас?
Так, у нас ви можете придбати папір у потрібній кількості, зернистість: 24, 40, 60, 120.
Який ширини необхідна наждачка для барабанної паркетошліфувальної машинки? Який довжини потрібно відрізати наждачку?
Ширина барабана - 20 см. Наждачний папір відрізаємо по ширині барабана (20см), кратно довжині однієї заправки (кратно 70
Якщо я не встигаю здати машину до зазначеного у договорі терміну?
За кожну додаткову годину йде доплата 10-40 грн, залежно від виду орендованого обладнання.
Яким транспортом можна вивезти барабанну ПШМ?
Паркетошліфувальна машинка майже повністю вміститься в багажник легкового автомобіля (ручка трохи виглядатиме з багажника). Її габаритні розміри 1150х400х1000 (мм), вага 70кг. Виглядає вона так (посилання на фото поруч із людиною або в багажнику легкової машини)
На якому етапі ремонту слід циклювати паркет?
Перед фінішним оздобленням стін та стель. Пов'язано це з дрібним пилом, який все одно присутній. Можна зменшити кількість пилу, використовуючи замість одного мішка два, вдягнені один в одного.
Чи можу я самостійно зняти старий лак чи фарбу?
Ви можете зробити це самостійно. Звичайно ж, знадобиться увага і терпіння, т.к. те, що майстер робить за 5 хвилин, у вас може зайняти півгодини (заправлення наждачки в барабан). Ми пояснюємо, як працювати із машинками. За певних витрат праці у вас вийде чиста підлога, очищена від старого лаку або фарби. Можна почитати інструкцію по роботі з паркетошліфувальними машинками
Чи сильно шумить шліфувальна машинка?
Барабанна ПШМ видає гучний звук, ви можете послухати це відео (посилання). Однодискова шумить менше. У будь-якому випадку, сусідів краще попередити, в який час ви проводитимете роботи.
З якою швидкістю працює барабанна паркетошліфувальна машинка?
Швидкість обертання барабана ПШМ становить 1400 обертів за хвилину. Якщо щодо продуктивності машини, то обробити можна близько 40 метрів квадратних на добу (з урахуванням, що всі 40 метрів проходимо кілька разів грубою наждачкою, потім середньою і дрібною). Загалом залежить від стану статі та навичок майстра.
У мене перепади між дошками становлять 5мм, чим я можу вирівняти підлогу?
У вашому випадку для початку буде потрібна стругальна машинка, а потім паркетошліфувальна барабанна. І якщо ви захочете ідеально рівну поверхню, в кінці доведеться пройтися однодисковою машинкою.
Чи є у вас машина, якою можна зняти зайвий шар цементної стяжки, якщо ми не хочемо збільшувати висоту підлоги, а перепад становить від 5 мм і вище?
Так, є, фрезерна машина JG 20E. Вона за один прохід знімає з 3мм цементної стяжки.
Хочемо підрізати плінтуса, чи є у вас відповідне обладнання
У вашому випадку підійде маятникова пила по дереву.
Займаємося заземленням, наш відбійник вийшов з ладу, чи можна взяти в оренду потужний відбійник?
Для заземлення (якщо ви використовуєте штирі виробництва Battermann або Elko Bis) вам чудово підійде відбійник Makita HM1307C. Енергія удару 33.8Дж, вага трохи більше 15 кг. Можливо, додатково взяти в оренду насадку (посилання фото) для забивання штирів під цей відбійник, вартість оренди насадки 50 грн. Якщо ви хочете просто розбити велику ділянку стіни, то підійде відбійник Bosh. Його вага 10 кг.
У нас приватна садиба, хочемо оновити фасад, що запропонуєте для підйому на висоту?
Запропонуємо 12-тиметрові трисекційні сходи. Робоча висота 10м. Як альтернатива – туру, вона має робочий майданчик 1.2 мх2.0 м. Є можливість зібрати її до 12 метрів.
Вирішили самі укласти плитку перед будинком, сказали, що необхідно її утрамбувати. Чи є у вас така трамбування?
У нас є виброплита, працює на 95 бензині. Розмір майданчика 60смх42см, ударна сила 20Нм Якщо ви робили підсипку землі, то перед укладанням плитки необхідно утрамбувати землю. Для цих цілей підходить вібротрамбування (вібронога). Розмір підошви 33смх28.5см. Працює на 95-му бензині.
Який марки бензин використовується в роботі віброплити та вібротрамбування?
Тільки АІ-95. Це покращує роботу обладнання та продовжує термін його експлуатації.
Яка витрата палива при роботі віброплити та трамбування?
Приблизно від 250 до 300 грамів на годину роботи
Чи можна придбати бензин?
Так можна. Як для 4-х тактних двигунів (віброплита та вібронога), так і суміш для 2-х тактного двигуна (газонокосарка) за цінами АЗС.
Як можна транспортувати вібротрамбовку?
Вібротрамбовку транспортувати необхідно у горизонтальному положенні. Можна як виняток на боці, протилежному повітряному фільтру, щоб виключити попадання масла на повітряний фільтр.
Яке пальне використовується в роботі газонокосарки?
Для газонокосарки (тримера) використовується суміш моторної олії для 2-тактних двигунів з бензином АІ-92,93 у пропорції 1:25.
Що робити, якщо віброплита чи вібротрамбування працює нестійко, утруднений запуск двигуна, знижена потужність?
Необхідно перевірити свічку запалювання, стан повітряного фільтра. Також перевірте, чи тієї марки залитий бензин.
Чи потрібна спецпідготовка для роботи з вібротрамбовкою та віброплитою?
Спеціальної підготовки не потрібно, всю інформацію можна отримати при оформленні оренди, головне бути уважним і дотримуватися техніки безпеки.
Чи можливо на стругальній машині самому при необхідності заточити ножі?
Так можливо. Заточування проводиться на верстаті заточуванню при дотриманні необхідного кута заточування. Якщо не впевнені, що можете це зробити – зверніться до нас чи майстерні. Встановлюючи ножі, врахуйте правильність їх встановлення та обтиску.
Чи є на ваших відбійних молотках режим перфоратора?
На відбійниках немає режиму перфоратора. Можна взяти в оренду перфоратор.
Чи можливо зробити доставку обладнання відразу після оформлення договору?
Можливо, якщо вільний транспорт. Бажано обговорювати час доставки заздалегідь.
Поліуретанові лаки на водній основі мають запах?
Поліуретанові лаки на водяній основі не мають запаху. При цьому вони екологічно нешкідливі, не викликають надалі алергію.
Як правильно вибрати клей?
Зверніть увагу на вид основи, з якої породи дерева зроблений паркет, спосіб укладання паркету, температурний та вологий режими приміщення
Який клей можна використовувати без обмежень?
Ми пропонуємо клей на основі полімерів (реактивний) типу ADESIVER ELASTIK, SIGOL, виробництво Італія. Його можна застосовувати для будь-яких приміщень та будь-яких порід дерева.
© 2014-2023 Instrument Rental
usercartsmartphonecrossmenu