Фен будівельний Титан

150 грн/добу

Технічні характеристики: Напруга живлення: 220 вольт. Потужність: 2000 Ватт. Регулювання повітряного потоку: ступінчасте (3 положення). Регулювання температури: плавне. Діапазон температури: від 50°C до 650°C. Максимальний повітряний потік: 500 літрів за хвилину. Довжина шнура живлення: 2 метри. Призначення інструменту для професійної діяльності.

Будівельний фен Титан дуже затребуваний при проведенні ремонтних робіт, оскільки дозволяє виконати відразу кілька важливих та необхідних робіт:

- очистити дерев'яну чи будь-яку іншу поверхню від фарби чи лаку;

- Розморозити водостічні труби;

- нагріти поверхню, що обробляється.

Без сумніву, на ринку будівельної техніки існують інші інструменти, здатні виконувати схожі функції (ті ж бензинові або газові лампи). У порівнянні з ними фен має величезні переваги. Він ефективніший, безпечніший і, що незаперечно, не менш важливо, має два рівні, що регулюють силу потоку повітря та температуру. Така особливість, безперечно, дозволяє точно виконувати поставлені цілі, при цьому не пошкоджуючи інші поверхні. Також фен Титан, прокат якого можна забронювати у нас, оснащений електронним регулятором температури, що значно сприяє підтримці її стабільності при перепадах напруги та зміні швидкості потоку.

Оренда фена доступна у місті Одеса, а ціна на послугу розраховується подобово, що, безперечно, значно та відчутно заощаджує бюджет, запланований на виконання всіх робіт.

You may also like…

© 2014-2023 Instrument Rental
usercartsmartphonecrossmenu