При внутрішній обробці приміщень часто потрібно оновити або замінити дерев'яні підлоги. Дерев'яні підлоги перед їхньою обробкою вимагають циклювання.
Оренда інструменту для циклювальних робіт в Instrument Rental - оптимальний спосіб швидко і вигідно завершити реставрацію підлоги.
Скористайтеся порадами від професіоналів для проведення цієї важливої операції:
1. Перше, з чого слід почати: необхідно зняти тюль, завіси та настінні предмети. Хоча машина і обладнана спеціальним пилозбірником, при циклюванні утворюється маса тонкого пилу, який пилозбірник не в змозі вловити. Поліетиленова завіса допоможе утримати пил у межах однієї кімнати.
2. Циклювання за допомогою шматка загостреного віконного скла можливе, але вкрай неефективне і травмонебезпечне. Краще застосовувати для циклювання підлоги барабанні циклювальні машини. Вони мають один істотний недолік - вони створюють гучний шум при роботі. необхідно надіти навушники та за наявності сусідів попередити їх заздалегідь про час проведення циклювальних робіт.
3. Щоб працювати без шкоди для здоров'я, необхідно одягти респіратор з хорошим фільтром. Вікна краще відчинити навстіж. Необхідно частіше спорожняти пилозбірник, так так суміш дерева і лаку легкозаймистий склад. Товсті робочі рукавиці захистять руки від вібрації, але необхідно робити часті перерви, не чекаючи появи в руках запобіжного поколювання.
4. Знявши верхній забруднений шар, ретельно закладіть всі отвори в підлозі шпаклівкою, що підходить за кольором. Потім їй дають повністю висохнути, і можна продовжити циклювання.
5. Килимові кнопки, скоби, капелюшки цвяхів сильно шкодять дорогим пластинам для механічного циклювання, тому до початку роботи видаляють всі кнопки і забивають добійником капелюшки цвяхів до рівня підлоги.
6. Ручний крайовий циклювальник необхідний при обробці підлоги у плінтусів у маленьких кімнатах. Запасіться наколінниками для роботи.
7. Якщо поверхня мостини має значні пошкодження і не годиться для циклювання, то огляньте зворотний її бік, можна перевернути мостину і відциклювати.
8. При можливості сильно пошкоджену дошку можна замінити вже використаною, що повністю збігається за параметрами з пошкодженою. Така заміна буде менш помітною, ніж нова половиця.
9. Є одна тонкість у циклюванні старих підлог: старі половиці можуть бути увігнутими в середині і підняті з країв. Якщо прогини незначні, їх видаляють з допомогою діагональної прогонки циклювальної машини до звичайної циклювання половиць. Використовуйте грубий абразив.
10. Після закінчення робіт після осідання пилу, необхідно ретельно пропилососити приміщення. Підлогу протирають безворсовою тканиною, змоченою у уайт-спіриті, безпосередньо перед нанесенням лаку.