Циклівка - питання та відповіді

Що таке барабанна машина, і навіщо вона потрібна?
Барабанна машина – основний робочий інструмент циклювальника. Їй проводиться первинна обробка дерев'яного покриття. Спочатку проводиться обробка грубою шкіркою для зняття шару старого лаку та вирівнювання грубих нерівностей. Потім наждачний папір змінюється на дрібніший для отримання якісного результату.
Що таке плоскошліфувальна машина і навіщо вона потрібна?
Плоскошліфувальна машина – це машина для дуже точної та якісної обробки підлоги. Використовується в основному для нових підлогових покриттів. Обробка паркету плоскошліфувальною машиною проводиться після циклювання машиною барабанного типу. Плоскошліфувальна машина є тоншим інструментом, ніж барабанна. Вона дозволяє видалити ризики та дріб, що залишилися на підлозі, і зробити паркет рівним.
У нас стара підлога, чи потрібна нам обробка плоскошліфувальною машиною?
Чи не обов'язкова. Для старої підлоги достатньо обробки машиною барабанного типу. Але якщо ви хочете, то можна обробити стару підлогу плоскошліфувальною машиною. Це має сенс якщо стара підлога рівна і дуже гарної якості. Якщо ж він "горбатий", розсохлий, з великою кількістю ям, то після "плоскої" шліфування він стане кращим, але ідеально гладкої підлоги не вийде.
У нас нова підлога, чи потрібна нам обробка плоскошліфувальною машиною?
Та потрібна. Після "барабанної" циклювання залишаються ями та ризики, які особливо помітні на новому паркеті. Для того, щоб їх прибрати та використовується плоскошліфувальна машина. Після такої обробки шліфувальною машиною підлога стає гладкою, і, що найважливіше, рівною.

© 2014-2023 Instrument Rental
usercartsmartphonecrossmenu