У чому різниця між якісним циклюванням паркету та циклюванням недорого?

Паркетні підлоги можуть служити довго, але на скільки довго це вже залежить від професійного укладання, використання якісних паркетних матеріалів на кожному етапі укладання та оздоблення паркету, ну і, природно, догляду за паркетом.

Рано чи пізно паркетні підлоги доводиться шліфувати (циклювати):

коли пошкодження захисного шару на паркеті вже непереборні засобами догляду,
коли через недотримання мікроклімату в приміщенні в підлозі з'явилися щілини, "човник" та інші деформації,
паркетний лак стерся, з'явилися сірі плями,
поверхня підлоги пошкоджена ремонтом або меблями,
сталася затока або протікання...
Якісне циклювання паркету за всіх часів не було дешевим заходом, бо за якість треба платити.

Давайте розберемося, що таке якісне циклювання паркету? Паркетна підлога складається з окремих плашок, кожна плашка має "ус" та "паз", які умовно поділяють "робочий" шар плашки від основи. Робочий шар стандартного штучного паркету товщиною 15 мм становить 6 мм. Саме цей шар циклюється і покривається захисно-декоративною зносостійкою паркетною хімією (паркетним лаком, олією тощо). Цей робочий шар, при правильно проведеній процедурі циклювання паркету, може "пережити" до 4-х або навіть 5-ти циклювань.

Якщо припустити, що якісно оброблена паркетна підлога, покрита "правильним" професійним паркетним лаком, розрахованим саме на те навантаження, яке передбачається в даному приміщенні, з "правильною" витратою і нанесеною строго за технологією прослужить не менше 20-ти років (а за належного) догляді і більше), то паркетна підлога реально стає "вічною".

Але! Циклувати підлогу необхідно дбайливо, знімати рівно стільки "корисного" шару дерева, скільки це необхідно для відновлення колишнього вигляду паркетної підлоги. В ідеалі сциклюється тільки старе захисно-декоративне покриття і дуже незначний шар дерева. Така "дбайлива" циклювання паркету можлива лише при використанні якісного циклювального паркетного обладнання та належної кваліфікації майстра.

Під терміном "якісна циклювання паркету" розуміється саме дбайлива циклювання, коли не знімається зайвий "корисний шар" з паркетної плашки, старий захисний лаковий шар знятий, дерево гладке, заполіроване і готове до нанесення нової паркетної хімії. Після чорнового циклювання старого лаку або мастики машиною стрічкового або барабанного типу необхідно зашліфувати та заполірувати поверхню паркету до "гладкого" стану плоскошліфувальною паркетною машиною - однодисковою або тридисковою. На таких циклювальних машинах застосовуються абразивні круги, що полірують поверхню паркету та затирають нерівності роботи циклювальної машини стрічкового (барабанного) типу.

Важливою процедурою в якісному циклюванні паркету є циклювання периметра приміщення в важкодоступних, для важкої циклювальної техніки, місцях - дверні отвори, всілякі ніші, простір під батареями опалення, примикання паркетних підлог до стін, плитки тощо. Циклювання важкодоступних місць і периметра паркетної підлоги повинна бути проведена з тією ж якістю, що і вся решта площі дерев'яної підлоги, інакше в цих зонах паркетна підлога після лакування буде відрізнятися за кольором і буде більш шорсткою і нерівною. Досягти того ж рівня якості циклювання паркету по периметру та у важкодоступних місцях можна спеціальною паркетною кутовою циклювальною машиною.

Якісна циклювання паркету неможлива без досвідченого майстра, який вибере оптимальну для даної паркетної підлоги комбінацію абразивів, що використовується, вибере правильну техніку проходів циклювальним обладнанням і, досягнувши потрібної якості обробки, максимально збереже вашу паркетну підлогу.

В даний час на ринку паркетних послуг Одеси з'явилося багато приватних "майстрів" і так званих "фірм", які надають послуги з "циклювання паркету дешево". Часто вони дають велику масову рекламу і миготять на перших сторінках Яндекса та Google, приваблюють клієнтів низькими цінами, обіцяючи високу якість робіт, що виконуються.

Якісна циклювання паркету може бути проведена тільки з використанням всього комплексу паркето-шліфувального обладнання та професійними майстрами. Для замовлення всього комплексу послуг із циклювання паркетної підлоги дзвоніть (073) 151-22-68.

© 2014-2023 Instrument Rental
usercartsmartphonecrossmenu