Елементи паркету

Зокрема художній модульний паркет складається з окремих елементів деревного масиву, нарізаних у фігури та склеєних відповідно до певного малюнка. У процесі укладання йому характерне збереження показників, що забезпечує тривалу експлуатацію. Завдяки різноманітності дизайнерських рішень стає доступним надання інтер'єру пікантності.

У цей час розетки є художнім елементом з різноманітними малюнками. Їх візерунок складається з декількох деревних порід, які схожі за естетичними характеристиками. За геометричною формою розетки можуть бути найрізноманітнішими, тут присутні овали, кола, ромби, квадрати та зірки. Як правило, технологія укладання передбачає розташування розетки у центральній частині кімнати. Якщо використовувати художній паркет розетки, можна оновити інтер'єр і створити ексклюзивний варіант.

Ще одним невід'ємним елементом є бордюри, по суті йдеться про декоративний елемент, що дозволяє виділити окремі частини приміщення. Наприклад, можна розділити арки, дверні проходи або підкреслити стильову спрямованість. Найчастіше паркетні бордюри виконують у форматі доріжок, покликаних обрамляти по краях композицію. Разом з цим вони можуть застосовуватись як рамки паркетних розеток різноманітної форми. За допомогою бордюрів доступне коригування конструктивних неточностей та надання інтер'єру закінченого вигляду. Нескладним декоративним малюнком, врізаним у паркет є декоративні вставки. Вони можуть бути найрізноманітнішої форми і обов'язково виконуються відповідно до загального паркетного дизайну на всій глибині плашки.

© 2014-2023 Instrument Rental
usercartsmartphonecrossmenu