Штроблення без пилу

Робите ремонт? Необхідно приховано прокласти у стіні або стелі електричний провід, трубу тощо, при цьому Ви хочете, щоб після оздоблювальних робіт їх було не помітно? Тоді проходить штроба, в яку це все ховається.

Штроба - це канавка в бетоні або цеглині, призначена для прокладання елементів інженерних систем будівель (труб, електричного кабелю та ін.).

Штроба може робитися різними способами:

- вручну (за допомогою молотка та долота)
- перфоратором
- болгаркою (УШМ)
- штроборізом

Найбільш акуратний і найменш трудомісткий спосіб – за допомогою штроборезу. Використовуючи штроборіз, канал для укладання кабелю або труб водопроводу, каналізації та ін. у стіні виходить рівним та потрібного розміру. І не менш важливим є те, що час такої роботи в рази менший ніж при використанні болгарки або перфоратора. Штроборез ріже стіну відразу двома алмазними дисками, розташованими відносно один одного на потрібній відстані та на потрібну глибину різу.

Найкращий помічник штроборізу - це пилосос, шланг якого кріпиться до кожуха штроборізу, що дозволяє виконати роботу практично без пилу.

Таким чином, використання штроборізу з пилососом зробить процес штроблення швидким і без пилу.

Взяти на прокат штоборез із пилососом в Одесі завжди можна в нашій компанії I-Rental. Телефонуйте (073) 151-22-68 (066) 620-29-88

© 2014-2023 Instrument Rental
usercartsmartphonecrossmenu