Паркетошліфувальна машина (ПШМ) СО-206

400 грн/добу

  • Продуктивність м2/година-42 (теоретична, при проходженні по площі один раз; практична залежить від кількості проходів по одній і тій же площі та від уміння майстра)
  • Ширина обробки, мм-200
  • Діаметр барабана, мм-185
  • Номінальна швидкість обертання барабана, об/хв.-1400
  • Робоча напруга, Вт-220
  • Потужність електродвигуна, кВт-2,2 (пускова досягає до 4 кВт)
  • Г абарити,мм-1150x400x1000
  • Маса, кг-70

Оренда понад три доби – 400 грн на добу.

Машина СО-206 призначена для шліфування паркетної та іншої дерев'яної підлоги, а також для очищення їх від старої фарби, лаку та забруднень.
Найпопулярніша з категорії шліфувальних машинок. Використання даної машини за певних навичок дозволяє обробити в середньому близько 40мкв за день. Шліфування відбувається за рахунок тертя наждакового паперу об статеву поверхню. Наждачка встановлюється на барабан, що має довжину кола 70см і ширину барабана 20см. Натягується наждачка на барабан за допомогою ключів. Пилозбірник служить тканинний мішок, в який затягується пил за допомогою вентилятора. Машинка працює із певним рівнем шуму, створеного роботою вентилятора.
Щоб уникнути ударів машинки об стіну на боці передбачено коліщатко, яке не дозволяє підійти до стіни ближче, ніж на 5см. Для ближчого підходу до стіни необхідно використовувати кутову шліфувальну машинку.
Регулювати висоту підйому барабана можна двома способами:
- за допомогою притискної гайки перед роботою можна встановити необхідну висоту барабана
- під час роботи рівень підйому (або опускання) барабана додатково регулюється за допомогою підйомного важеля, розташованого біля ручок. Основне ж призначення важеля - піднімати барабан машинки при транспортуванні, щоб уникнути пошкодження.
Шліфувальний барабан, виконаний зі сталі, обтягнутий гумою для більш щільного прилягання наждачки до поверхні, що обробляється. Так як це одна з найбільш пошкоджених частин машини, підлогу потрібно перед роботою очистити від сміття і сторонніх предметів, цвяхи потрібно поглибити мм на 5.
Ще одна деталь, яка ушкоджується найчастіше – кабель живлення. Його ми рекомендуємо вішати на плече під час роботи, залишаючи за спиною, щоб кабель не потрапив під наждачку.
Паркетошліфувальна машина має захисний металевий кожух збоку – для захисту від попадання сторонніх предметів у приводні ремені. Ще один захисний екран розташований на передній частині машини перед барабаном. Він запобігає "вільному" польоту частинок, що зчищаються, з підлоги, що зменшує кількість пилу в приміщенні.

www.youtube.com/watch?v=fKSPS0vTMPY

© 2014-2023 Instrument Rental
usercartsmartphonecrossmenu