Паяльник для паяння пропіленових труб "CANDAN CM-03"

100 грн/добу

Технічні характеристики:

  • Потужність: 1500Вт (подвійний елемент 750+750Вт)
  • Напруга: 220В;
  • Частота 50-60 Гц;
  • Робоча температура: 260 град;
  • Рівень захисту: IP 44;
  • Запобіжник: 16А;

www.youtube.com/watch?v=EK3_rIlcNMg

Прокат зварювального апарату – одна з найбільш затребуваних послуг, оскільки зварювання поліпропіленових труб необхідне під час проведення різних будівельних та ремонтних робіт. Поліпропіленовий зварювальний апарат CANDAN CM-03 – це інструмент, перевірений часом. Він відрізняється надійністю, невисокою вартістю, особливо, якщо скористатися такою послугою, як оренда, невибагливістю та простотою в експлуатації. Його з повною впевненістю можуть використовувати і досвідчені майстри та любителі.

У апарату нагрівач із нержавіючої сталі мечоподібної форми, на якому можуть бути встановлені відразу дві зварювальні насадки. Сам нагрівальний елемент складається з двох незалежних потужних (750 Вт) контурів, тому загальна потужність апарату становить 1500Вт. Для безпечної роботи вимикачі керування нагрівачів розміщені зверху та мають підсвічування.

Особливість зварювального апарату, який орендувати можна в місті Одеса, є те, що він укомплектований валізкою, в якій крім нього є ще підставка, ножиці для труб. До речі, ціна послуги у нас найдемократичніша, тому, скориставшись пропозицією, наші клієнти зможуть суттєво заощадити.

You may also like…

© 2014-2023 Instrument Rental
usercartsmartphonecrossmenu