Подмости Мастерок М-1

75 грн/добу

Технічні характеристики:

Висота регулюється набором секцій
максимальна висота 17,6 м
навантаження 250 кг

www.youtube.com/watch?v=PGix4kr9Wpo

Аренда подмости Мастерок

Підсмости - це зменшена копія вищого туру, призначена для зовнішніх і внутрішніх будівельних робіт, вироблених на невеликій висоті. Підмості є золотою серединою між лестницями і вишками. У порівнянні з лестницей на підмостях більш зручно виробляти будівельні та монтажні роботи, в порівнянні з вишками, конструкція підмостей ще в зборі, більш компактна і має меншу вагу.

Конструкція підмостей дуже компактна, але при цьому дуже жорстка, на них зручно з комфортом працювати, а також залишається ще місце для розміщення електроінструменту, ведри з штукатуркою та інших потрібних речей. Подмости мають 4 колеса, завдяки яким можна перемістити їх у бажане місце без лишніх хлопот.

Вишка-тура в аренду в Одессе и области

Міні-підмості «Мастерок» призначені для організації будівельних, ремонтних та інших видів робіт на висоті лише незначно перевищує людський зріст. Міні-підмості набагато надійніше, безпечніше і зручніше у використанні, ніж самостійні дерев'яні конструкції або стремянки. У випадку, коли роботи проводяться на невеликій висоті однією людиною, також оптимальний варіант - лестница трехсекционная універсальна на прокат.

You may also like…

© 2014-2023 Instrument Rental
usercartsmartphonecrossmenu