Машина для стружки дерев'яної підлоги СО-97A

600 грн/добу

Технічні характеристики:

  • Продуктивність,м2/година-44
  • Ширина стругання, мм-310
  • Робоча напруга, В-220
  • Габарити, мм-1020х500х1010
  • Загальна маса, кг-105

www.youtube.com/watch?v=ajpiNAJDKJw

Строгальна машинка СО-97А призначена для вирівнювання дерев'яних підлог, що мають перепади більше 3-5 мм за допомогою трьох горизонтальних ножів, розташованих на барабані.

Ефективність роботи стругальної машинки перевірена часом. Напевно, кожен або майже кожен дивився всім відому комедію "Пригоди Шурика". Так от, з нею працював сам Шурик. З того часу для цього виду робіт нічого нового не придумали. Наприклад, є дерев'яна підлога, вкрита емаллю. Емаль наносилася поверх старої фарби. Товщина шару фарби збільшувалася, і ви вже не пам'ятаєте, як виглядала підлога під фарбою. Фарба на дошці – це краще, ніж лінолеум на дошці. Зазвичай після лінолеуму залишається тільки зняти дошку, що прогнила. У випадку з фарбою, використавши стругальну машину, ви дістанетеся до самої дошки. Під фарбою побачите чисту неушкоджену дошку. Далі можливе шліфування та лакування, що дасть підлозі нове життя та прекрасний вигляд.

Так як машина не вимагає великих навичок при роботі, її може виконати кожен за бажання і при дотриманні техніки безпеки.

You may also like…

© 2014-2023 Instrument Rental
usercartsmartphonecrossmenu